Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dünyanın her yerindeki kullanıcılarına  onlarca konaklama için online rezervasyon hizmeti sunan dijital bir platformuz.

Ne Yapıyoruz?

İster tek, ister arkadaşlarınızla Karadeniz’ in doğasını keşfetmeniz için buradayız. 

Ne Sunuyoruz?

Her geçen gün artan tesis çeşitliliği ile online konaklama rezervasyonu alanında zengin bir kaynak niteliği taşıyoruz.

Bizim Hikayemiz

Karadenize özel bu tatil sayfasına hoş geldiniz. Köylerimiz yaylalarımız ve otellerimiz ile hizmet sektöründe yeni bir çığır açıyoruz. Hepinizi bekliyoruz.

Amacımız

Darladum ekibi %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef olarak belirlemiştir. Teknoloji ve pazarlama ekipleri, haftanın yedi günü çalışan çağrı merkezi, satış ofisleri ve tüm operasyonel birimleri ile “daha mutlu” bir çalışma ortamını oluşturmuş ve bunun sonucu olarak misafirlerine daha fazla hizmet götürmeyi ve misafirlerini daha fazla mutlu etmeyi amaç edinmiştir.

Ne Sunuyoruz?

Hatırlamak için fotoğraflara bakmak zorunda kaldığınız birkaç günlük değişiklik mi, yoksa yıllar geçse de unutulmayacak anılara sahip olacağınız müthiş bir deneyim mi?

Ne Yapıyoruz?

Tatil anılarına ortak olduğumuz ziyaretçilerimiz gibi sizin de ikinci seçenekten yana olduğunuzu düşünüyoruz. Beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden darlandum.com olarak size hizmetlerimizi sunuyoruz.

İyi Bİr Tatil İçin

Sizin tatilinizi kendi tatilimiz kadar önemsiyoruz. Aylardır bu tatili beklediniz… Siz bunu kesinlikle hak ettiniz…

DARLANDUM.COM

Oda fiyatlarından konuma, hizmet ve olanaklardan müsaitlik durumuna kadar kullanıcıların ihtiyaç duyacakları pek çok bilgiyi tek noktada buluşturan darlandum.com, kullanıcı dostu özelliği ile de kolaylık sağlıyor. Şu anda Türkçe olarak hizmet veren darlandum.com, ilerleyen dönemlerde farklı dil seçenekleri ile de zenginleşecek.

error: